نمایش خودرو

تلیسمان
امنیت

رنو تلیسمان، برنده 5 ستاره در تست سال 2015 EURONCAP
در این آزمون ارزیابی خودرو ها که در 4 جنبه (محافظت از بزرگسالان سرنشین خودرو، محافظت از کودکان در خودرو، محافظت از عابرین پیاده و تکنولوژی های به کار رفته در خودرو) خودرو ها را می سنجد، رنو تالیسمن برنده 5 ستاره شده، یعنی بالا ترین رتبه. طراحان و مهندسین ما بهترین ها را برای شما ایجاد کرده اند. کیسه های هوا، کمربند های ایمنی هوشمند، ضربه گیربرای کاهش شدت ضربه در صورت برخورد با عابرین پیاده و سیستم های کمکی راننده، به شما کمک می کنند با آرامش خاطر بیشتری رانندگی کنید.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
سفران
طراحی

شکوهش شما را جذب می کند!
شکوه واقعی. رنو سفران، خودش را با ظاهر قوی و زیبایش نشان می دهد. ظاهری جدید، تاثیر گذارتر و مدرن تر. رنو سفران که بلند پروازی و عشق به جزئیات در ظاهرش موج می زند ،معنای جدیدی از شکوه است .

بررسی مشخصات نگاه کوتاه
تندر۹۰
جادار و راحت

بی شک یکی از نقاط قوت رنو تندر 90، جادار بودن آن است.فضای موجود در صندلی های جلو و به ویژه صندلی های عقب، و همچنین حجم صندوق عقب در مقایسه با سایر اتومبیل های هم رده، حاکی از فضای مناسب این خودرو است.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه
رنو فلوئنس جدید
راحتی با تکنولوژی پیشرفته

بدون تکنولوژی نمی‌توانید زندگی کنید؟ پس قطعا رنو فلوئنس جدید بهترین انتخاب برای شماست. به کمک سرعت سنج دیجیتالی اش، شما می توانید تنها با یک نگاه سرعت را بخوانید. موسیقی دوست دارید؟ سیستم پخش این خودرو به هر دستگاهی متصل می شود. با کارت کلید، به راحتی خودرو را قفل و باز کنید و ماشین را روشن کنید، بدون نیاز به وارد کردن کارت. فضای داخلی اتاق سرنشینان، مثل فضای پذیرایی یک خانه مجلل است، راحت و بسیار جادار، این اتاق بهترین اتاق خودرو در بین هم رده های خود است. فضای صندلی عقب نیز زیاد است، طوری که پاها کاملا راحت هستند.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه
کپچر
طراحی

به خودتان اجازه دهید که شیفته زیبایی رنو کپچر این شاسی بلند شهری رنو بشوید. این خودرو شباهت و ویژگی های یک خودروی هاچ بک شهری را دارد.
این خودرو با عملکردی عالی و غرور آمیز هویت جدید رنو را بیان می نماید.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
 استپ وی
بیرون خودرو

ساندرو استپ وی یک کراس اور کوچک است بدنه آن کاملا منحنی و به صورت هاچ بک شکل گرفته است. همین هاچ بک بودن آن در محیط های شهری و در هنگام پارک به راننده کمک شایانی می نماید. بدنه استپ وی با ساندرو معمولی یکسان است ولی ارتفاع آن بلند تر است و سپر جلو دارای ضربه گیرهای مشکی است . در جلو یک قطعه تزئینی نقره ای رنگ دیده می شود. همین الگو در سپرهای عقب نیز تکرار شده است و مجموعه این تزئینات، نمای یک اتومبیل بیابانی سر سخت را به آن داده است.
بر روی سقف دو باربند به صورت استاندارد نصب است که با ظاهر استپ وی هماهنگی کامل دارد.
در بخشهای جانبی بدنه حفاظ دور چرخ مشکی و یک رکاب زیبا تکمیل کننده طراحی خارج جاده ای استپ وی هستند. رینگهای چرخ آلومینیومی اسپرت 15 اینچی و از نوع Noxiane است که با بدنه استپ وی در هماهنگی کامل است.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
اسکالا
طراحی

اسکالاجدید، کاپوت و جلوی کاملا جدیدی دارد، که سرنشینان را به داخل خودرو می کشاند.چراغ جلوی بیضی شکل ، شکل و شمایل مدرن و زیبایی به خودرو داده اند. خطوط کرومی روی سطح، ظرافت و زندگی را به نمایش می گزارند. اسکالاجدید برای لذت و راحتی شما و مسافرانتان طراحی شده.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه
ساندرو
طراحی

در رنو اعتقاد بر این است که خودروها می بایست برگرفته از سبک زندگی شخصی افراد و نیازهای ایشان باشد. این مسئله ما را به سوی طراحی بر مبنای " خودرویی به سبک زندگی " راهنمایی کرده است. این باور مشترک اکنون ما را به سوی تعهداتمان در زمینه پایداری، سازگاری با محیط زیست که در آن ایمنی و کیفیت برای همه قابل دسترس باشد، سوق می دهد. تکنولوژی رنو با این دیدگاه بوجود آمد تا با پیشرفت در زمینه طراحی و تولید خودروهایی که در آنها کاهش نیاز به تحرک به چشم می خورد، در خدمت منافع بشر قرار گیرد. ما قصد داریم به خودرو معنای جدیدی بدهیم. چیزی که به چالش ها و نیازهای متفاوت جوامع امروزی پاسخ داده و به پیشرفت زندگی افراد کمک می نماید.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
داستر
تکنولوٰژی

مجهز به فناوری روز، رنو داستر شما، یک سیستم صوتی دارد، همراه با کروز کنترل و محدود کننده سرعت.سنسور ها و دوربین عقب به شما هنگام پارک خودرو کمک می کند.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه
کولیوس
با شکوه


یک کراس اوور فریبنده، با شکوه و قدرت مند. یک اس یو وی بسیار خاص با توان بالا، که با جزئیات کرومی و گریل جلو، در هر شرایطی خود نمایی می کند.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
تندر-پیکاپ
رنو پیکاپ


رنو پیکاپ، علاوه بر ظاهر فشرده و زیبایش، بسیار جا دار و امن است. اتاق بار آن، ابعاد 180*138 سانتیمتری دارد، که همراه با 16 قلاب مهار کننده اش( 6 تا کف اتاق، 8 تا در دیواره اتاق بار و 2 قلاب ریلی تعبیه شده در محافظ شیشه عقب) امکان باربری راحت و مطئن را فراهم می کند و بار با وزن حد اکثر 800 کیلوگرم را تحمل می کند.
در داخل اتاق سرنشینان نیز فضای 300 لیتری مناسب قرار دادن اشیا شخصی وجود دارد.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه